Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44167
Stary 28.04.2011, 11:37
Co do Jovanića, to jeśli jest słaby to rzeczywiście należy się go pozbyć. Niech Maaskant oceni. W każdym razie nie wyobrażam sobie sytuacji, w której w kadrze będziemy mieć Pareikę, Kurtę i na tym koniec.

Dwóch bramkarzy na w miarę zbliżonym do siebie poziomie to podstawa, bo w razie kontuzji Pareiki będzie nieciekawie. Trzeba więc odpowiednio przekalkulować, czy da się sprzedać/wypożyczyć Jovanića i za te pieniądze pozyskać kogoś od niego lepszego. Jeśli nie, to chyba lepiej zostawić go w kadrze.

Różne rzeczy się w futbolu zdarzają, w poprzednim sezonie w Premiership potężne kłopoty z bramkarzami miał Man City, a w tym Arsenal. Nie chciałbym żeby to Wisła znalazła się kiedyś w podobnej sytuacji
Odpowiedz cytując