to jest fakt że Pedro i Busquets nagminnie symulowali. Mimo że jestem za Barcą nie podobało mi się to. Co do kartki to rzeczywiście wygląda to na kontrowersję bo z jednej str można znaleźć na necie ujęcia gdzie wydaje się że Pepe nie trafia w nogę, ale z 2 str nie umiem sobie wyobrazić by bez takiego kontaktu zrobić taki obrót jak on..
To tylko potrafią Les Brothers z Francji
