Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 28.04.2011, 11:21
to jest fakt że Pedro i Busquets nagminnie symulowali. Mimo że jestem za Barcą nie podobało mi się to. Co do kartki to rzeczywiście wygląda to na kontrowersję bo z jednej str można znaleźć na necie ujęcia gdzie wydaje się że Pepe nie trafia w nogę, ale z 2 str nie umiem sobie wyobrazić by bez takiego kontaktu zrobić taki obrót jak on..
To tylko potrafią Les Brothers z Francji


Odpowiedz cytując