Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 28.04.2011, 10:56
Półfinały w tegorocznej LM jak widać zakończyły się na jednym meczu. Drugie spotkanie będzie tylko formalnością,zarówno w Hiszpanii jak i w Anglii. Zbyt duża różnica klas aby można było mówić o jakiś niespodziankach w rewanżach.

Ciekawy jestem jak zgoła inaczej grający Manchester poradzi sobie z Barceloną? Gdyby chodziło o dwu mecz to problemu by nie było, prawdopodobnie Manchester zostałby pokonany. Ale jeden mecz?Słabszy dzień Barcelony,zaskoczenie taktyczne Fergusona, autobus w bramce do tego mega rzemieślnik Rooney i niezniszczalny Giggs. Finał zapowiada się ciekawie.

P.S. Real i Barcelona są klubami z długami. O ile w przypadku Barcelony jakoś będzie się chyba dało z tego wyjść,tak w przypadku Realu.... wydają masę kasy na średnich piłkarzy, sukcesów siłą rzeczy spektakularnych nie odnoszą,bo jak z takim Marcelo można osiągnąć cokolwiek?. Ciekawe jak długo w takiej formule wytrzymają,do tego grając taki anty futbol.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując