czym do Gdańska

ostatnio jak byłem na Lechia - Wisła 2 sezony temu to jechałem na bilet weekandowy, ale on już jest chyba nie dostępny.
planuje jechać albo w piątek wieczorem albo w sobotę rano. powrót po meczu lub w poniedziałek. oczywiście pociagiem