Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 28.04.2011, 09:51
flamengista napisał(a):Wyświetl post
PS. W sprawie Pepe - to nie była zwykła nakładka. Nakładek to w swoim życiu sam zrobiłem kilkadziesiąt, ale zazwyczaj trafia się w stopę przeciwnika. Tu rozpędzony Pepe leciał 10 metrów, żeby trafić Daniego A. w górną część piszczela. Gdyby Brazylijczyk nie cofnął nogi, byłoby spektakularne złamanie i co najmniej pół roku przerwy. Powiem tak: za takie faule to nie powinna być tylko czerwona kartka, ale dłuższe zawieszenie piłkarza. W przypadku Pepe to recydywa. Ja tego rzeźnika nie chcę widzieć na boisku.
Miałem podobne zdanie dopóki nie obejrzałem jeszcze raz powtórek, Pepe robił nakładkę na piłkę, co więcej w tą piłkę TRAFIŁ, jakby nie trafił to by wylądował właśnie na stopie, a tak to noga zjechała mu po piłce w kierunku Alvesa i tu kolejna wątpliwość, której nie sposób jednoznacznie ocenić przynajmniej mi, bo wyglądało to tak jakby Pepe nawet go nie drasnął. Dlatego też obecnie muszę stwierdzić że czerwona kartka nie była zasłużona.
Ostatnio edytowane przez martonas : 28.04.2011 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując