|
ja mam takie przemyslenie, mecze Barcy ogląda się z przyjemnością, ale przyjdzie taki moment, że (jeśli nic się nie zmieni) to zacznie to chyba być nudne. Piłka jest ciekawa bo jest nieprzewidywalna, a tutaj każdy mecz jest taki sam i nie chodzi mi o wynik, bo raz się wygrywa a raz nie, ale właśnie o styl. Co mecz jest pykanie między sobą na poziomie ok 70% czasu posiadania piłki.
Co do Realu to przykre jest to, że drużyna która jako jedna z niewielu na świecie ma potencjał piłkarski do tego by ograć Katalończyków stawia na destrukcję, spodziewałbym się tego po Włochach czy Anglikach, ale Real powinien przynajmniej próbować grać w piłkę.
|