|
Pewnie że jest to bardzo dobry pomysł aby Holendrzy szkolili Nam młodzież w klubie. Tyle, że najpierw musieliby mieć na czym szkolić... Chciałbym w końcu zobaczyć jak się buduje zaplecze treningowe dla pierwszego zespołu i młodzieży i wtedy możemy się brać za trenowanie młodych. Bo co z tego że przyjadą fachowcy jak nie będą mieli gdzie robić treningi. Ale liczę bardzo że Basałaj dotrzyma słowa i zbuduje boiska treningowe i zaczniemy szkolić młodych Wiślaków.
|