Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3773
Stary 28.04.2011, 09:04
Pewnie że jest to bardzo dobry pomysł aby Holendrzy szkolili Nam młodzież w klubie. Tyle, że najpierw musieliby mieć na czym szkolić... Chciałbym w końcu zobaczyć jak się buduje zaplecze treningowe dla pierwszego zespołu i młodzieży i wtedy możemy się brać za trenowanie młodych. Bo co z tego że przyjadą fachowcy jak nie będą mieli gdzie robić treningi. Ale liczę bardzo że Basałaj dotrzyma słowa i zbuduje boiska treningowe i zaczniemy szkolić młodych Wiślaków.
Odpowiedz cytując