Wyświetl pojedynczy post
sebanop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18267
Stary 28.04.2011, 06:18. spieszmy sie
Kuba napisał(a):Wyświetl post
Dla przypomnienia jeszcze raz link http://www.allforplanet.pl/pl/eko-dz...znie__zaglosuj


oprócz tego głosujcie na smoka w tym linku http://krakow.gazeta.pl/krakow/0,94785.html

Wiem, że to nabijanie licznika wybiórczej, ale jeśli ma to decydować to lepiej oddać głos. Lepiej mieć na stojakach symbol smoka kojarzonego z Wisłą niż wprawdzie skardzioną od Zwierzynieckiego ale jednak lajkonikopodobną maskotkę pejsów.


Spieszmy sie bo tylko o kilka głosów wyprzedzamy lajkonika a zostały tylko dwa dni głosowania... Moze niech ktoś podeśle meila do ludzi odpowiedzialnych i wrzucą to na FB
Odpowiedz cytując