Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
sebanop
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Offline
#
18267
28.04.2011, 06:18. spieszmy sie
Kuba
napisał(a):
Dla przypomnienia jeszcze raz link
http://www.allforplanet.pl/pl/eko-dz...znie__zaglosuj
oprócz tego głosujcie na smoka w tym linku
http://krakow.gazeta.pl/krakow/0,94785.html
Wiem, że to nabijanie licznika wybiórczej, ale jeśli ma to decydować to lepiej oddać głos. Lepiej mieć na stojakach symbol smoka kojarzonego z Wisłą niż wprawdzie skardzioną od Zwierzynieckiego ale jednak lajkonikopodobną maskotkę pejsów.
Spieszmy sie bo tylko o kilka głosów wyprzedzamy lajkonika a zostały tylko dwa dni głosowania... Moze niech ktoś podeśle meila do ludzi odpowiedzialnych i wrzucą to na FB
sebanop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sebanop
Znajdź inne posty napisane przez sebanop