coni napisał(a):

|
Jak cie rozlosuja to dostaniesz e-mail i oprocz tego list na adres ktory podales, wiec napewno bedziesz wiedzial jak sie wylosuja, bez obaw
|
Wiem, ale rozlosowani jesteśmy od tygodnia, a ani maila ani na stronie nic nie działa... Trochę to frustrujące....