Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#800
Stary 27.04.2011, 23:57
coni napisał(a):Wyświetl post
Jak cie rozlosuja to dostaniesz e-mail i oprocz tego list na adres ktory podales, wiec napewno bedziesz wiedzial jak sie wylosuja, bez obaw
Wiem, ale rozlosowani jesteśmy od tygodnia, a ani maila ani na stronie nic nie działa... Trochę to frustrujące....
Odpowiedz cytując