Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 27.04.2011, 23:56
Dajcie spokój z tą czerwoną kartkę...

Real u siebie przez 60 minut nie zdziałał nic. Zero. Ani jednej składnej akcji. Barcelona była po prostu lepsza.

A czy czerwona się należała to już drugorzędna sprawa...
Odpowiedz cytując