Temat
:
Otwieramy czteropak. Real - Barca.
Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: z lasu
Offline
#
186
27.04.2011, 23:56
Dajcie spokój z tą czerwoną kartkę...
Real u siebie przez 60 minut nie zdziałał nic. Zero. Ani jednej składnej akcji. Barcelona była po prostu lepsza.
A czy czerwona się należała to już drugorzędna sprawa...
GajowyDrwal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GajowyDrwal
Znajdź inne posty napisane przez GajowyDrwal