Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.04.2011, 23:49
Jezeli Barcelona byla tak swietna, to dlaczego nie potrafila stworzyc groznej sytuacji, kiedy bylo 11 na 11? Tacy pilkarze, a pomagaja im sedziowie... Nikt(z neutralnych obserwatorow) nie mialby zadnych ale, gdyby wygrali w "normalnych" okolicznosciach lub gdyby sedzia gwizdal tak samo w obie strony(kilku pilkarzy zespolu z Kataloni tez zasluzylo na czerwone kartki). Proste, jak budowa cepa.

Odpowiednio takie sedziowanie skomentowal juz Drogba - http://www.youtube.com/watch?v=AMyAh-8XtR8 , dziwne ze to tez bylo spotkanie z udzialem Barcy .
Odpowiedz cytując