Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3772
Stary 27.04.2011, 23:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że gdy kiedys ruszy akademia piłkarska i jeśli jeszcze Valckx będzie naszym dyrektorem to wprowadzi prawdziwe holenderskie wzorce w szkoleniu .
To jest chyba najtańsza zachodnia opcja i do tego na nasze warunki bodaj najbardziej odpowiednia. Holenderska myśl szkoleniowa może nam przynieść wiele więcej pożytku w perspektywie czasu niż to możemy sobie wyobrazić. Mam nadzieje, że właściciel również nie jest już w gorącej wodzie kąpany i nie podejmie pochopnych wniosków i decyzji.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując