Karherop napisał(a):

|
Mam nadzieję że gdy kiedys ruszy akademia piłkarska i jeśli jeszcze Valckx będzie naszym dyrektorem to wprowadzi prawdziwe holenderskie wzorce w szkoleniu .
|
To jest chyba najtańsza zachodnia opcja i do tego na nasze warunki bodaj najbardziej odpowiednia. Holenderska myśl szkoleniowa może nam przynieść wiele więcej pożytku w perspektywie czasu niż to możemy sobie wyobrazić. Mam nadzieje, że właściciel również nie jest już w gorącej wodzie kąpany i nie podejmie pochopnych wniosków i decyzji.