Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 27.04.2011, 23:06
yogul napisał(a):Wyświetl post
widzisz Proud, tym się ta piłka różni od nieprofesjonalnej, ze w pewnym momencie dochodzi taktyka.
głównym czynnikiem nie jest już sama przyjemność gry ale końcowy sukces.

Ja na przykład jestem ogromnym fanem talentu Mourinho.
Iść z Barceloną na wymianę ciosów to istna głupota. Ja go cenie że przez pół roku od tego 5:0, z tymi samymi zawodnikami potrafił stworzyć odpowiednią taktykę na wielką Barcęi ją zneutralizować.

I dla mnie to nie jest any futbol tylko wspaniały zmysł taktyczny. Podziwiałem zawsze Barce jak klepała wszystkich, ale ich dominacja robiła się nudna, i cieszę się bardzo że teraz jest taka rywalizacja a nie jednostronny pojedynek
Masz rację z tym futbolem zawodowym.

A co do taktyki, nikt nie zauważa, że Barcelona swoją siłę w ofensywie czerpie z doskonałej gry defensywnej całego zespołu. Chyba najszybciej odbierają piłkę z pośród wszystkich zespołów świata. To też jest doskonala taktyka. I przy niej 11 zawodników w obrębie swojego pola karnego zalatuje prymitywizmem.
Odpowiedz cytując