Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18266
Stary 27.04.2011, 22:47
wroobel88 napisał(a):Wyświetl post
nie będzie takich chyba, że w 2067
Dlatego tym bardziej powinnibyli sie sprezyc... bo przez dluzszy czas moze derbow nie byc... choc mimo wszystko wole zeby poleciala Arka i Bytom.. bo wogole derby niz mecz z Polonia..
Odpowiedz cytując