Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 27.04.2011, 22:33
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
w 80min Messi wyskoczył do piłki i brakło mu może 10 cm żeby ją sięgnąc, a że za nim był Albiol to wpadl na niego. Zwykły faul, Albiol nawet nie namawiał sędziego do kartki dla Messiego.
Pepe brakło z 20 cm żeby trafić w piłkę, nie trafił, nakładka jakich wiele w meczu.


LanceTS napisał(a):Wyświetl post
A Pepe powinein dostać czerwień, bo mógł złamać Alvesa. Takie wejścia trzeba wyrzucić z futbolu i ostro karać. A to że Alves wszedł i biegał normalnei to akurat nie wiem co macie do tego? Wolelibyście żeby złamał noge jak Eduardo czy WAsilewski?
Chyba w pół mógł go złamać. kur** to było na wysokosci 50 cm, bez ruchu nogą, gdzie wy tu widzicie brutalny faul?!......

Piłka nożna to kontaktowy sport, jak ktoś tego nie lubi polecam skoki narciarskie albo siatkówkę.
Ostatnio edytowane przez yogul : 27.04.2011 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując