LanceTS napisał(a):

|
w 80min Messi wyskoczył do piłki i brakło mu może 10 cm żeby ją sięgnąc, a że za nim był Albiol to wpadl na niego. Zwykły faul, Albiol nawet nie namawiał sędziego do kartki dla Messiego.
|
Pepe brakło z 20 cm żeby trafić w piłkę, nie trafił, nakładka jakich wiele w meczu.
LanceTS napisał(a):

|
A Pepe powinein dostać czerwień, bo mógł złamać Alvesa. Takie wejścia trzeba wyrzucić z futbolu i ostro karać. A to że Alves wszedł i biegał normalnei to akurat nie wiem co macie do tego? Wolelibyście żeby złamał noge jak Eduardo czy WAsilewski?
|
Chyba w pół mógł go złamać. kur** to było na wysokosci 50 cm, bez ruchu nogą, gdzie wy tu widzicie brutalny faul?!......
Piłka nożna to kontaktowy sport, jak ktoś tego nie lubi polecam skoki narciarskie albo siatkówkę.