Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 27.04.2011, 22:23
Jako obiektywny obserwator meczu napisze:
- zawodnicy Barcelony strasznie udają.
- kartki czerwonej nie powinno byc ( moje zdanie )
- Ronaldo nie powinien wykonywac wolnych - co miał to spierdzielił
- Messi mimo, że nie grał super to w decydujacym momencie pokazał klase - tym rózni sie od Ronaldo.
Odpowiedz cytując