Jako obiektywny obserwator meczu napisze:
- zawodnicy Barcelony strasznie udają.
- kartki czerwonej nie powinno byc ( moje zdanie )
- Ronaldo nie powinien wykonywac wolnych - co miał to spierdzielił

- Messi mimo, że nie grał super to w decydujacym momencie pokazał klase - tym rózni sie od Ronaldo.