Wyświetl pojedynczy post
hide
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 27.04.2011, 22:18
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Kiedy miał ich wpuścić, jak grali w 10 na 11? Przegraliby 0:4. Tu chodzi o fakt, że kolejna wysrana czerwona kartka wypacza wynik. Do czasu gry w równowadze mecz był wyrównany a Messi nie istniał. Strata jednego zawodnika zepsuła cały plan na ten mecz Realu. Gdyby Barca grała w 10 od 60 minuty byłoby zapewne 2:0 dla Realu. Na tak wysokim poziomie gry granie w osłabieniu kończy poczynania ofensywne drużyny osłabionej. To nie polska liga gdzie czasem granie w 10-ciu pomaga wygrywać mecze bo można grać z kontry
Chodzi mi o to że od początku nie zaczął z Higuainem w 11. Strzelił w ostatnim meczu hat-trika jeśli się nie myle. Real grał de facto bez napastnika a co on miał tu do bronienia ? Real to jest marka to jest drużyna oni mają grać piłką a nie grać z kontry. Perez nie po to wydał tyle kasy, żeby oglądać Real ustawiony defensywnie w meczu na Santiago z Barceloną. Dla mnie Mourinho w Realu to jedna wielka pomyłka. Podkreślam jeszcze raz że nie kibicuje żadnej z drużyn bo liczy się Wisła. I dlatego nie wyobrażam sobie jak przyjeżdza do nas Lech a my murujemy bramke na R22.

Dziękuje dobranoc.
Odpowiedz cytując