Do tych co piszą, że Alves symulant i faul nie był na czerwoną mam prośbę, wyobraźcie sobie, że za Alvesa jest Melikson a atakuje np. Borysiuk, lub Injac. I jaka jest kartka

Za coś takiego jak najbardziej należała się czerwień. Czerwień też dla Alvesa za 2 żółtą powinna być i czerwień dla Adebayora.
Żal mi Realu. Taki klub, wielki klub i kibice jarali się jak wymienili między sobą 3 podania...Aż tak bardzo są w cieniu Barcelony...masakra