Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 27.04.2011, 21:27
Ale za bramkę winę ponosi Marcelo, którego na zdku posadził Afelay. Marcelo potwierdza, że jest świetny w ofensywie, ale przeciętny w obronie.

Obawiam się, że ta bramka załatwiła sprawę dwumeczu.

PS. Alvesa sędzia powinien był wyrzucić, dając drugą żółtą.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując