|
Ale za bramkę winę ponosi Marcelo, którego na zdku posadził Afelay. Marcelo potwierdza, że jest świetny w ofensywie, ale przeciętny w obronie.
Obawiam się, że ta bramka załatwiła sprawę dwumeczu.
PS. Alvesa sędzia powinien był wyrzucić, dając drugą żółtą.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|