Temat
:
Otwieramy czteropak. Real - Barca.
Wyświetl pojedynczy post
Pepito1999
Junior Member
Od: 03.2008
Offline
#
120
27.04.2011, 21:16
Jose Mourinho prawie jak kibol taki jutro będzie główny nagłówek w GW
Będzie remis i minimalnie Barca ogra u siebie Real
Pepito1999
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pepito1999
Znajdź inne posty napisane przez Pepito1999