RAF napisał(a):

|
UEFA zapowiedziala ze zmienia przepisy na najblizsze 3 sezony. W pierwszym sezonie my dalismy ciala, w drugim Amica dala ciala i obecnie jest sezon nr. 3. Dalej, UEFA powiedziala ze po 3 sezonach albo automatycznie nastapi powrot do starych regul albo zostanie podjeta decyzja. Tak czy owak, przyszlosc jest niepewna i mozna z duza doza prawdopodobienstwa stwierdzic ze obecny sezon jest ostatni kiedy sa te ulatwienia.
|
szanse oceniam pół na pół
bez sensu co kilka sezonów zmieniać system eliminacji , tym bardziej że obecny jest zdecydowanie bardziej sprawiedliwy . Oczywiście jest to tylko moje zdanie , mam nadzieję że podobnie myśli szara eminencja w uefa .
Jeszcze do do Roberta Maaskanta to naprawde świetny był ten wywiad w nsport . Zszokowała mnie szczególnie ilość zainteresowań i uprawianych aktywnie sportów u Holendra . Poza tym nawet ten wątek o piłce młodzieżowej był bardzo pouczający . Jestem ciekaw ilu z polskich trenerów ( młodych piłkarzy ) zna takie podstawy .