Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Pepito1999
Junior Member
Od: 03.2008
Offline
#
21777
27.04.2011, 20:42
Witam oriętuje się ktoś z was ile kosztuje taxi z Dworca Głównego pod stadion Wisły ?
pozdrawiam
Pepito1999
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pepito1999
Znajdź inne posty napisane przez Pepito1999