Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18262
Stary 27.04.2011, 20:38
Obiło mi się o uszy, że stadion ma byc otwrty na derby, ktos to może potwierdzić.?
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś
Odpowiedz cytując