Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18261
Stary 27.04.2011, 20:01
zgodze się z powyzszym, że stojak jest dużo ważniejszy

piszcie do ludzi z biura prasowego, żeby o stojaku poinformowali również

SKWK pewnie zamieści info o tym też.
Odpowiedz cytując