Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18260
Stary 27.04.2011, 19:59
Kuba napisał(a):Wyświetl post
Dla przypomnienia jeszcze raz link http://www.allforplanet.pl/pl/eko-dz...znie__zaglosuj


oprócz tego głosujcie na smoka w tym linku http://krakow.gazeta.pl/krakow/0,94785.html

Wiem, że to nabijanie licznika wybiórczej, ale jeśli ma to decydować to lepiej oddać głos. Lepiej mieć na stojakach symbol smoka kojarzonego z Wisłą niż wprawdzie skardzioną od Zwierzynieckiego ale jednak lajkonikopodobną maskotkę pejsów.
Stojak pod stadionem Wisły na pewno będzie bo dziś tyle osób zagłosowało że w zupełności to wystarczy.

Skupiłbym się na motywie smoka. Może tą informację też dodać gdzieś ? (SKWK, czy TWSD).
Odpowiedz cytując