Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
Od: 09.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
18260
27.04.2011, 19:59
Kuba
napisał(a):
Dla przypomnienia jeszcze raz link
http://www.allforplanet.pl/pl/eko-dz...znie__zaglosuj
oprócz tego głosujcie na smoka w tym linku
http://krakow.gazeta.pl/krakow/0,94785.html
Wiem, że to nabijanie licznika wybiórczej, ale jeśli ma to decydować to lepiej oddać głos. Lepiej mieć na stojakach symbol smoka kojarzonego z Wisłą niż wprawdzie skardzioną od Zwierzynieckiego ale jednak lajkonikopodobną maskotkę pejsów.
Stojak pod stadionem Wisły na pewno będzie bo dziś tyle osób zagłosowało że w zupełności to wystarczy.
Skupiłbym się na motywie smoka. Może tą informację też dodać gdzieś ? (SKWK, czy TWSD).
krakus76
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez krakus76