AYALA napisał(a):

to są konsekwencje porażek z Lewadią,Karbachem we wczesnych rundach
Już w następnym sezonie trafiamy i w eliminacjach do LM jak i do LE na bardzo mocne zespoły w rundzie decydującej o awansie do fazy grupowej
|
tylko pytanie jaki jest wyznacznik tych "mocnych" zespolow
5 lat temu bylo to Lazio czy Schalke-czyli mozna bylo powalczyc -a dzis to dla nas zespoly z innej bajki
5 lat temu Dinamo Tbilisi wciagalismy jedna dziurka od nosa ,dzis to ta sama polka,a biorac pod uwage jak biegali podobni do nich z Karabachu byc moze i półka wyzej niz my,to samo taka Valerenga nawet w glupim sparingu obili nas 3;0
nawet nie zauwazylismy jak stalismy sie zaściankiem ,bo dzis bierzemy po uwage ze mozemy odpasc w pierwszej rundzie,co kiedys bylo by nie do pomyslenia.