Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3765
Stary 27.04.2011, 19:21
AYALA napisał(a):Wyświetl post
to są konsekwencje porażek z Lewadią,Karbachem we wczesnych rundach
Już w następnym sezonie trafiamy i w eliminacjach do LM jak i do LE na bardzo mocne zespoły w rundzie decydującej o awansie do fazy grupowej


tylko pytanie jaki jest wyznacznik tych "mocnych" zespolow

5 lat temu bylo to Lazio czy Schalke-czyli mozna bylo powalczyc -a dzis to dla nas zespoly z innej bajki

5 lat temu Dinamo Tbilisi wciagalismy jedna dziurka od nosa ,dzis to ta sama polka,a biorac pod uwage jak biegali podobni do nich z Karabachu byc moze i półka wyzej niz my,to samo taka Valerenga nawet w glupim sparingu obili nas 3;0

nawet nie zauwazylismy jak stalismy sie zaściankiem ,bo dzis bierzemy po uwage ze mozemy odpasc w pierwszej rundzie,co kiedys bylo by nie do pomyslenia.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 27.04.2011 o godz. 19:24.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując