Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3764
Stary 27.04.2011, 19:12
RAF napisał(a):Wyświetl post
Drodzy forumowicze, nie wiem czy Wy wiecie ale obecny rok jest ostatnim kiedy droga do LM jest tak ulatwiona. Za rok ( o ile Komitet Wykonawczy UEFA nie zmieni tego) na drodze do pilkarskiego raju moze stanac Real, Barcelona, Inter i inne zarazy Nie chce tworzyc zadnych podnioslych tez w stylu "teraz albo nigdy" ale .... za rok nawet przy wzmocnieniach i zgraniu druzyny moze byc bardzo ciezko awansowac.
będę się czepaił , ale skad masz taką informacje ? szukam i szukam i nigdzie nie widzę o powrocie do starych zasad
Odpowiedz cytując