Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3763
Stary 27.04.2011, 19:07
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale teraz już za późno, trzeba było o tym myśleć wcześniej. Basałaj zrobił kompletny rozp., budujemy praktycznie od zera - konsekwencje były i są oczywiste.

Teraz już za późno, nawet transfery nic nie pomogą, bo "nowi" nie będą wkomponowani w zespół. Cudów nie ma.
to są konsekwencje porażek z Lewadią,Karbachem we wczesnych rundach
Już w następnym sezonie trafiamy i w eliminacjach do LM jak i do LE na bardzo mocne zespoły w rundzie decydującej o awansie do fazy grupowej
Ostatnio edytowane przez AYALA : 27.04.2011 o godz. 19:11.
Odpowiedz cytując