wolfy napisał(a):

Ale teraz już za późno, trzeba było o tym myśleć wcześniej. Basałaj zrobił kompletny rozp., budujemy praktycznie od zera - konsekwencje były i są oczywiste.
Teraz już za późno, nawet transfery nic nie pomogą, bo "nowi" nie będą wkomponowani w zespół. Cudów nie ma.
|
to są konsekwencje porażek z Lewadią,Karbachem we wczesnych rundach
Już w następnym sezonie trafiamy i w eliminacjach do LM jak i do LE na bardzo mocne zespoły w rundzie decydującej o awansie do fazy grupowej