Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
BieżanówStary
Member
Od: 09.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
2135
27.04.2011, 17:59
z tego co wiem zależy to od wysokości stopnia , jeżeli przekracza 30 cm jest obiwiązek montowania barierek.
BieżanówStary
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BieżanówStary
Znajdź inne posty napisane przez BieżanówStary