Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5561
Stary 27.04.2011, 16:42
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi mi przeciez o rozgrywanie akcji podczas spotkan tylko o treningi. Za Petrescu tak samo harowali jak teraz za Maaskanta tylko wtedy narzekali a teraz takiego czegos nie ma. Dlaczego podczas Copa del Rey tak słabo wypadli nasi pilkarze? Bo byli zmeczeni treningami
Ja bym się cieszyła gdybyśmy chociaż mogli wystąpić w tych rozgrywkach Pewnie chodziło ci o Copa del Sol czy jakoś tak

Sorry za lekki OT
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując