mitmichael napisał(a):

|
Nie chodzi mi przeciez o rozgrywanie akcji podczas spotkan tylko o treningi. Za Petrescu tak samo harowali jak teraz za Maaskanta tylko wtedy narzekali a teraz takiego czegos nie ma. Dlaczego podczas Copa del Rey tak słabo wypadli nasi pilkarze? Bo byli zmeczeni treningami
|
Ja bym się cieszyła gdybyśmy chociaż mogli wystąpić w tych rozgrywkach

Pewnie chodziło ci o Copa del Sol czy jakoś tak
Sorry za lekki OT