Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5560
Stary 27.04.2011, 16:29
Panowie skończmy temat Petrescu bo dyskusji o Nim było już kilkadziesiąt na forum. Niczego kolejna nie zmieni. Każdy ma wyrobione o Rumunie zdanie, i nikt go teraz nie przekona do swoich racji.

Są takie tematy, których nie powinno się poruszać na tym forum. Petrescu, Frankowski...itd.
Odpowiedz cytując