|
Panowie skończmy temat Petrescu bo dyskusji o Nim było już kilkadziesiąt na forum. Niczego kolejna nie zmieni. Każdy ma wyrobione o Rumunie zdanie, i nikt go teraz nie przekona do swoich racji.
Są takie tematy, których nie powinno się poruszać na tym forum. Petrescu, Frankowski...itd.
|