Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#733
Stary 27.04.2011, 16:15
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Dlatego - Xbox 360 Panowie
dobra,dobra i tak jeszcze PSN nie pobiło rekordu XLive,gdzie X'a nie było online 14 dni

co do tego ataku to przyznaja się anonimowi..wkur**li mnie ,niech ich psy wylapia bo to są jaja..normalne zlodzieje je**ne a strasznie sie zarzekają że robią to dla "dobra wszystkich graczy" a tu sie okazuje że chcą połżyć łapy na naszych pieniądzach.

Jeszcze jedno,Sony też nie gra fair w stosunku do nas ..nie powiedzą konkretnie co sie stało,ile czasu zajmie naprawa itd. tak jak by nas lekceważyl.i
Ostatnio edytowane przez dawidTS : 27.04.2011 o godz. 16:21.
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując