dobra,dobra i tak jeszcze PSN nie pobiło rekordu XLive,gdzie X'a nie było online 14 dni
co do tego ataku to przyznaja się anonimowi..wkur**li mnie ,niech ich psy wylapia bo to są jaja..normalne zlodzieje je**ne a strasznie sie zarzekają że robią to dla "dobra wszystkich graczy" a tu sie okazuje że chcą połżyć łapy na naszych pieniądzach.
Jeszcze jedno,Sony też nie gra fair w stosunku do nas ..nie powiedzą konkretnie co sie stało,ile czasu zajmie naprawa itd. tak jak by nas lekceważyl.i