Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11409
Stary 27.04.2011, 15:10
Ela napisał(a):Wyświetl post
Tak będzie wyglądać nowa siedziba PZPN :

http://www.koniorstudio.pl/#/pl/proj...pzpn/01/large/

Były bardziej interesujące projekty jednakże wykonawca - Warbud S.A. - który to współpracuje przy tej inwestycji z Konior Studio, zaproponował najlepsze warunki.
Dla mnie to tak, jakby jakiś warchoł zakupił sobie S-klasę. Matoł w nowej furze to ciągle matoł. Ci z PZPN to nie mogą się zebrać w godnym ich miejscu. Wysadzić ich na Miodowej się nie godzi, bo to w sumie centrum. Teraz walną sobie nową siedzibkę, to szkoda budynku.
Dla nich najlepsza byłaby ulica Poznańska.
Odpowiedz cytując