Ela napisał(a):

Dla mnie to tak, jakby jakiś warchoł zakupił sobie S-klasę. Matoł w nowej furze to ciągle matoł. Ci z PZPN to nie mogą się zebrać w godnym ich miejscu. Wysadzić ich na Miodowej się nie godzi, bo to w sumie centrum. Teraz walną sobie nową siedzibkę, to szkoda budynku.
Dla nich najlepsza byłaby ulica Poznańska.