Nikogo nie przerastamy! Dzięki pracy Maaskanta ciułamy punkty kiedy inni je gubią a tu
fanfaronada znowu triumfuje na forum. Nie jesteśmy w stanie przerosnąć solidnego Śląska, Korony czy słabej Polonii Bytom. O Podbeskidziu nie wspominając. Owszem poprawiła się nasza gra, ale o przerastaniu nie ma co mówić. Jest na to za wcześnie.
Jesteśmy co najwyżej lepsi o miejsca po przecinku od konkurentów, co daje nam trochę punktów więcej, a nie o żadne długości
