Temat
:
Na dwóch kółkach czyli wszystko o ROWERACH
Wyświetl pojedynczy post
meyde9
Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków/Biłgoraj
Offline
#
137
27.04.2011, 14:18
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357..._prowadzi.html
Zapraszam do głosowania.
Przydałyby sie stojaki pod stadionem.
Wśród lokalizacji można głosować na Stadion Wisły.
Głosować można tutaj:
http://www.allforplanet.pl/pl/eko-dz...nie__zaglosuj/
meyde9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do meyde9
Znajdź inne posty napisane przez meyde9