FraMat napisał(a):

ale legol on ma rację... wprowadzony do atmosfery hel nigdy nie spadnie na ziemię. Inaczej wszystkie balony i sterowce na hel nigdy by się nie wzbiły w przestworza.
Może coś faktycznie rozpylono w powietrzu. Stenogramy z kabiny Tupolewa odnotowują zapis rozmowy w tle (najprawdopodobniej Ił-a): "zrzut zakończono".... coś, co może wywoływać mgłę. Warto zapytać chemików czy w ogóle jest taka możliwość i czy to moze byc hel
|
Nie snuj teori spisowych zaraz wpadnie AS82 i powie że kazdy wie i kazdy czytał jak w stenogramie najebany Błasik wydziera się do pilotów " na życzenie Prezydenta rozpier....lamy się w lesie-Bóg jest wielki,celować w brzoze"