westersyl napisał(a):

|
Naprawdę dobra robta, w bardzo oryginalny sposób przedstawiona sylwetka naszego coacha. Zresztą jak ktoś już kiedyś napisał Robert to mistrz autopromocji, przyjemnie jest słuchać tego o czym mówi.
|
czyli juz nie uważasz ze zatrudnienie Holendra to był skandal ?