|
Senior Member
Offline
|
|
Arapaho napisał(a): 
Piotr wiesz co to może być?
Moje podejrzenie że jakiś system oddymaiania garaży ale ne jestem pewny. Wśrodku ewidentnie widać tłumik, na górze coś jak jet-y do oddymiania podlączone pod kanaly blaszane
|
Agregat prądotwórczy
|
|