Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18252
Stary 27.04.2011, 12:11
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Piotr wiesz co to może być?


Moje podejrzenie że jakiś system oddymaiania garaży ale ne jestem pewny. Wśrodku ewidentnie widać tłumik, na górze coś jak jet-y do oddymiania podlączone pod kanaly blaszane
Agregat prądotwórczy
Wisła Kraków S.A.
Odpowiedz cytując