Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11405
Stary 27.04.2011, 12:05
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Hegemonem w tej lidze to nie jestesmy ale mozna powiedziec ze na chwile obecna przerastamy reszte o 1 poziom. Nad Jaga owszem mamy 3 pkt przewagi ale wiesz jaki mielismy poczatek sezonu? Sprzedaz Głowy, Marcelo, odejscie Alvareza, pozniej jeszcze na dokladke transfer Diaza. Rozsprzedalismy cała linie obrony i dokupilismy cala nowa defensywe. Zanim zespol sie zgral to nie obeszlo sie bez kilku chaotycznych kolejek i tak naprawde na poziomie zaczeismy grac od meczu z Lechia Gdańsk. W zimie znowu rewolucja ale tym razem zespol mogl sie troche zgrac w sparingach no i ten start juz był lepszy. Obecnie to co mamy wygrac to wygrywamy, do tego na wyjazdach mamy wyniki rmeisowe, czasami przpelatane wygrana lub porazka wiec mysle ze jestesmy druzyna silna w porownaniu do reszty zespolow. Takze nie narzekaj za bardzo bo jkby kazyd mial takie podejscie to wlasnie powinno sie powiesic kilka tysiecy Warszawiakow, Poznaniakow, Wronczan itd
sorin 320 przedstawił to na chłodno i celnie moim zdaniem.
Na radość będzie (oby) czas po 30 kolejce. Na radość i dalszą pracę i łatanie dziur w składzie.
A co do wytłuszczonego to my przerastamy ligę, a nas przerasta (przerosło) Podbeskidzie.
Dobre samopoczucie jest ok... trochę pokory w pewnych sytuacjach również...
Odpowiedz cytując