Wyświetl pojedynczy post
zbrozlo
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#928
Stary 27.04.2011, 11:20
legol napisał(a):Wyświetl post
Rozpylono hel.... BUAHAHAHAHA czytałem parę stron ostatnich i wolałem się nie włączać do dyskusji bo wiem jakie prawa tu panują, ale to mnie rozbiło.... rozpylono hel BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA i później opadł na ziemie....... no nie moge.... normalnie leże....

To nie wstawaj, bo wygląda na to, że znalazłeś swoje miejsce na tej ziemi.
Odpowiedz cytując