Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21774
Stary 27.04.2011, 10:06
pytanie banalne ale jak widać skleroza nie boli...

Jak w exelu zrobić wykres kolumnowy żeby miał dwie osie, po lewej wartość w mln, a po prawej w tys ?
Odpowiedz cytując