Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
jumson
Member
Od: 03.2008
Offline
#
21772
27.04.2011, 09:22
Arkas
napisał(a):
No trochę ścian napotka. A chcę żeby mi zasięg też łapał piętro niżej. Dawniej miałem tez linksysa, ale burza zrobiła swoje. Co powiesz na temat tego:
http://www.tp-link.com/pl/products/p...del=TD-W8961ND
?
Tyle że ten linksys ma Annex B...
A jakiego linksysa miałeś wcześniej ? I czy zasięg był w całym domu ? Bo sprawdziłbym jaką miał moc anteny i coś podobnego poszukał. A co do tego drugiego przepraszam, nie sprawdziłem nawet dokładnie.
jumson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jumson
Znajdź inne posty napisane przez jumson