|
Na Lecha czy cracovie stadion na pewno nie będzie cały otwarty możemy o tym zapomnieć, może jakimś cudem trybuna północna na ostatni mecz sezonu. Wiecie jak to jest jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. wszyscy mówią ze wykonawca się pieprzy z robota ale jak mu nie płaca to gdzie ma się spieszyć. Co do kar dla wykonawcy to na pewno ich nie będzie za opóźnienia. Pozdro dla wszystkich. Tylko Wisla
|