Wyświetl pojedynczy post
mikereg
Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Anglia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18247
Stary 27.04.2011, 08:46
Na Lecha czy cracovie stadion na pewno nie będzie cały otwarty możemy o tym zapomnieć, może jakimś cudem trybuna północna na ostatni mecz sezonu. Wiecie jak to jest jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. wszyscy mówią ze wykonawca się pieprzy z robota ale jak mu nie płaca to gdzie ma się spieszyć. Co do kar dla wykonawcy to na pewno ich nie będzie za opóźnienia. Pozdro dla wszystkich. Tylko Wisla
Odpowiedz cytując