krzysiek92 napisał(a):

|
do kogoś zorientowanego.. ile można zarobić stojąc na bramce w klubie (w miarę porządnym)?
|
To zależy od bramki. Ale myślę, że parę kopów i liści można zarobić. Chyba, że się będziesz stawiał fest to wizytą u dentysty może się skończyć.
