jumson napisał(a):

Annex A
Do czego ci ten router potrzebny ? Do wifi , lana ? Duży dom, mieszkanie ? Wiele ścian napotka i jak grubych ? Bo jak tylko do takiego prostego rozdziału to najtańszy(z dobrych marek) i z głowy.
|
No trochę ścian napotka. A chcę żeby mi zasięg też łapał piętro niżej. Dawniej miałem tez linksysa, ale burza zrobiła swoje. Co powiesz na temat tego:
http://www.tp-link.com/pl/products/p...del=TD-W8961ND
?
Cytat:
|
Jak nowy to ten Linksys co kolega Arkas podał jak najbardziej będzie dobry(ma taką samą moc wbudowanej anteny jak wag200).
|
Tyle że ten linksys ma Annex B...