X-Ray napisał(a):

|
Świetny program. Ten wywiad utwierdził mnie tylko w przekonaniu że Maaskant to świetny szkoleniowiec, a zarazem świetny człowiek.
|
A mnie utwierdziły ostatnie mecze Wisły. Przynajmniej tę część o szkoleniowcu. Widać że jest jakiś pomysł na grę, a nie Maciusiowa dzida na Brożka. Próbujemy grać w piłkę. Jasne, wychodzi raz lepiej, raz gorzej, ale lepsze to niż stała degrengolada z naszą rodzimą myślą szkoleniową. Przepaści do europejskich średniaków nie zapełnimy w miesiąc.