Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3743
Stary 27.04.2011, 00:04
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Świetny program. Ten wywiad utwierdził mnie tylko w przekonaniu że Maaskant to świetny szkoleniowiec, a zarazem świetny człowiek.
A mnie utwierdziły ostatnie mecze Wisły. Przynajmniej tę część o szkoleniowcu. Widać że jest jakiś pomysł na grę, a nie Maciusiowa dzida na Brożka. Próbujemy grać w piłkę. Jasne, wychodzi raz lepiej, raz gorzej, ale lepsze to niż stała degrengolada z naszą rodzimą myślą szkoleniową. Przepaści do europejskich średniaków nie zapełnimy w miesiąc.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując