Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18241
Stary 26.04.2011, 23:34
^ naaapewno będzie gotowe..... przecieżmiało byćna puchary w lipcu 2010, więc na maj 2011 to musowo!

a jak nie, to 3 dni później na Cracovie to już na 1906% , sam prezydent Majchrowski obiecał! A słowo profesora - rzecz święta!
(szydera mode off)
Odpowiedz cytując