Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
smok55
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
18240
26.04.2011, 23:16
Czy jest podana oficjalna informacja kiedy będzie otwarcie całego stadionu? Czy 11 maja na meczu z Lechem będzie już wszystko gotowe?
smok55
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do smok55
Znajdź inne posty napisane przez smok55