Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
jumson
Member
Od: 03.2008
Offline
#
21764
26.04.2011, 23:02
Arkas
napisał(a):
Potrzebuję kupic router tak do +/- 200 zł. Jaki byście polecili? Znalazłem na necie dwa, moim zdaniem przyzwoite aczkolwiek nie znam się na tym zbytnio na tym:
http://allegro.pl/tp-link-tl-wr1043n...562122583.html
http://allegro.pl/router-linksys-wag...549502225.html
Warto? A może jakiś inny godny uwagi?
Jeszcze jedno: Neostrada działa na Annex A czy tez B czy jak to jest wogóle?
Annex A
Do czego ci ten router potrzebny ? Do wifi , lana ? Duży dom, mieszkanie ? Wiele ścian napotka i jak grubych ? Bo jak tylko do takiego prostego rozdziału to najtańszy(z dobrych marek) i z głowy.
jumson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jumson
Znajdź inne posty napisane przez jumson