Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa
Offline
#
21763
26.04.2011, 22:05
wislak93
napisał(a):
planuje z kumplem weekend w Krakowie. Czy jest możliwość zakwaterowania w jakimś hoteli/motelu jeśli mamy po 17 lat?
adam_09
napisał(a):
jest możliwość
A znacie jakiś obiekt w miarę tani, gdzie nie będą robić o to problemów?
wislak93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak93
Znajdź inne posty napisane przez wislak93